Viltis linkusi šypsotis nuo naujųjų slenksčių ir šnabžda: „dabartiniais metais būsime laimingesniais“. Atverskime knygą. Šios puslapiai dar tušti. Tik mes šioje vietoje rašysime. Knyga vadinsis – galimybė bei ji prasidės skyriumi „Pirmutinė Naujųjų metų šventė“. Blackjack byloja šią tiesą.

Pažadai sau

Pasitiksime Naujuosius su pasižadėjimais ieškoti galimybės užslėptos kiekvienoje dienoje. Kas kartą kariausime su savo bėdomis, gyvensime taikoje su kaimynu, ir su kitais metais būsime vis geresni. Blackjack prilygsta šiam suvokimui.

Nebedarykime naujų klaidų. Darykime didingesnes, nuostabesnes klaidas. Darykime kitokias klaidas, kurių dar žmonės nedarė. Sustinkime, nesustokime, nesijaudinkime kai nepakankamai gerai kažkas netobula, jog ir bet kas tai būtų: menai, meilė, darbai, šeimos ar gyvenimas. Nesvarbu  bijoti – darykime tai. Darysime savo klaidas, esamais metais ar visada.

Blackjack – tikras pažinimas

Užsirašykime šitai savo širdyse – kiekviena diena bus geriausia bet kuri diena. Nesvarbu kiek bėdų darome ar koks lėtokas tas progresas. Mes vis tiek lenkiame visus tuos, kas net nebando. Vis nauja diena atkeliaus naujesnė stiprybė bei naujos mintys.

Džiaugsmas kai nieko ar nežinojimai apie nieką — kuomet tikras džiaugsmas bei tikras žinojimas. Didelė banga nuneš mus pasroviui, plukdys kaip šapelį didesnėje upėje. Žemė bei puikus oras išjudins mane, nuneš tolyn bei pripildys sielą džiaugsmų. Blackjack tarsi pradžia be galo. Juokas taps žmogiškesniu dalyku už pyktį. Džiaugsmas — tartum dangus, po juo klesti viskas, tik ne pyktis. Linksmiems visas pasaulis atrodys linksmas.  Kai kurios ašaros duotos džiaugsmams, kitos — skausmui.

Tikrieji atradimai

Žvaigždės atsispindės sniege, vakarinėje dalyje virš horizonto supsis žvaigždė, ieškos mažutės mieliausios smulkmenos bei visuomet suras. Jos šalia, nes niekada nebus toli. Tas, pirmutinis atsiprašęs yra drąsiausias. Blackjack išmokys kiekvieną kartą vis naujų dalykų.

Tas, kuris pirmas atleidžia yra stipriausias. Tas, kuris pirmas pamiršta yra laimingiausias. Juokas slopins įtampą, kadangi jis tarsi poilsis. Esminis džiaugsmas — dalykas rimčiausias. Blackjack gali tapti tikruoju atradimu. Gera netekti kažkurio džiaugsmo, su kuo kartu pranyksta ir liūdesys.  Juokimės, jei esame išmintingi. Paprasčiausiai paskutinis juoksis tas, kuriam priekyje stigs vieno danties. Laukime džiaugsmo — tai tikras džiaugsmas. Pirmosios gaivina, antrosios degina.

Žmogus gali pretenduoti į džiaugsmą ir laimę tik tiek, kiek jų teikia kitiems. Tie, kurie juokiasi, visada nugalės verkiančius. Juokas pataisys papročius. Žmonės, patyrę pakankamai džiaugsmo, neišvengiamai buks.

https://www.optibetkazino.lt/zaidimu-apzvalgos/