Pagrindinės ir populiariausios krovinių transportavimo trąsos Las Vegase tęsiasi iki Šiaurės Las Vegaso ir Henderson apygardos. Las Vegaso miestas — vienas iš daugiausiai turistų sutraukiančių miestų visame pasaulyje, tačiau retas kuris žino, jog čia veikia ir milžiniška krovinių gabenimo sistema, kurioje niekada nebūna ramybės ir tylos. Taip yra todėl, jog Las Vegasas įsikūręs pačiame vienuoliktosios valstijos centre, todėl krovinių gabenimas tampa itin efektyviu, nes kelių sistema leidžia greitai pasiekti visus reikalingus galutinius taškus transportavimo maršrutuose, ir būtent dėl to krovinių gabenimas geležinkeliais čia nėra toks populiarus kaip transportavimas krovininiais automobiliais. Pabrėžiama, jog krovinių transportavimo bei gabenimo paslaugos Las Vegase yra itin pigios, o vėliausiai dviejų dienų laikotarpyje prekės pasiekia numatytą atskaitos tašką.

Kompanijų, siūlančių greitas ir efektyvias krovinių gabenimo Las Vegase paslaugas yra tikrai daug, o populiariausiu metodu prekių gabenimui čia išlieka auto transportas bei krovininiai automobiliai. Tarp populiarių krovinių transportavimo kompanijų yra Uship, siūlanti visas transportavimo paslaugas, kokių tik jums gali prireikti — automobilių, gyvūnų, laivų, specialių krovinių, sunkiosios įrangos ar įvairių namų ūkio prekių gabenimas yra šios kompanijos paslaugų sąraše, tačiau jie akcentuoja, jog jų specializacija — krovinių transportavimas būtent Las Vegase ir jo apylinkėse. Jeigu pasirinksite šią kompaniją savo prekių Las Vegase pervežimui, jums tereikės nuspręsti, koks yra numatomas jūsų krovinio dydis: pilnas, pusiau pilnas ar beveik neužpildytas krovininis automobilis, o kompanija pasirūpins visomis kitomis transportavimo smulkmenomis.

Kitos populiarios prekių transportavimo krovininiais automobiliais kompanijos Las Vegase yra American Freight Inc Trucking and Freight Brothers, aptarnaujantys Las Vegasą ir jo apylinkes, ir tai — viena seniausių transportavimo kompanijų Las Vegase, skaičiuojanti daugiau nei 100 metų patirtį, Frontier Trucking, veikianti nuo 1997 m., B4 Logistics Inc, užtikrinanti efektyvumą, RoadRunner Auto Transport, pristatanti krovinius nuo durų iki durų, CRST Expedited, BYEXPRESS Logistics and Transportation, Air 7 Seas Transport Logistics, Budget Hauling, Inland Container Express, Wemovetrucks, Krypton Express, 702 Logistics, Colorado River Express, ITC International, C K Trucking, Freight Quote Trucking Service ir daugybė kitų.